Očima našich zaměstnanců

Kvalitní komponenty vyrábíme především díky našemu vynikajícímu týmu zaměstnanců.

Ctibor, 52 let, 27 let v AAM

Mistr obrobny
Čím je Vaše práce u nás ve firmě AAM zajímavá?
Práce ve firmě je pro mě zajímavá tím, že vykonávám různorodou pracovní činnost, která spočívá zejména v organizační práci, kdy člověk musí ve svém týmu najít to nejlepší řešení, aby vyhovovalo podřízeným a splnilo očekávání vedení společnosti. Dále také v zajištění výroby produktů v požadovaném množství a kvalitě pro naše zákazníky.
I přes dlouholeté působení ve společnosti neustále poznávám nové procesy a projekty pro zlepšení technologií výroby.

Dominik, 24 let, 6 let v AAM

Obsluha CNC
Co se Vám nejvíce líbí ve firmě AAM?
Je toho více, ale co mohu vyzdvihnout je určitě možnost kariérního růstu, možnost integrovat do výroby svoje zlepšení, které jsem vymyslel. Dále mohu pochválit pravidelnou výplatu, jistotu práce a závod společnosti kousek od domova. V neposlední řadě i výborný kolektiv.

Eva, 45 let, 10 let v AAM

Obsluha CNC
Jak jste se dostala k firmě AAM?
Po mateřské dovolené jsem hledala práci. Zaslala jsem životopis do AAM s tím pocitem, že mě nevyberou, protože nejsem vyučena v oboru. Firma se mého vyučení v jiném oboru nezalekla, dala mi šanci, já jsem jí využila a chybějící vzdělání si postupně doplňuji rekvalifikacemi a odborným školením.

Daniel, 21 let, 5 let v AAM

Student / brigádník
Jde skloubit škola s brigádou v AAM?
„Ano, škola a práce jde skloubit. Ve škole se k CNC strojům dostanu pouze jednou za 14 dní, což mi přijde málo. V AAM jsem si za 5 let prošel řadu strojů, s kterými jsem se naučil pracovat a obsluhovat je. Postupně jsem zde získával nové zkušenosti, které se mi v budoucnu budou hodit. Brigádu v AAM mohu doporučit všem studentům technických oborů, kteří se chtějí profesně zlepšovat.

Chcete také patřit k nám do týmu?